وب سایتهای دانلود رایگان مقالات

موضوعات: آخرین مطالب,ارایه ی مقالات,دانشجویان‌ کارشناسی ارشد

freepapers-ieun.ir

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای تدوین پروپوزال، پایان نامه و یا نگارش مقاله ISI،  از سایت هایی مثل ساینس دایرکت، الزوییر، اسپرینگر و یا سایر سایت های مشابه قصد دانلود مقالات ISI  را داشته باشید، ولی مشکلی که وجود دارد این است که بیشتر مقالات پولی هستند و برای خرید نیز، نیاز به کارت های اعتباری بین المللی (همچون پی پال، مستر کارت و…) می باشد.
این مشکل برای ما نیز پیش آمده است و برای حل این مشکل ما به دنبال راه حل گشتیم و به وب سایت هایی رسیدیم که به رایگان یا با هزینه های اندک دانلود مقالات را از دیتابیس های معتبر مقالات انجام می دهند.

و نتیجۀ آن را برای شما عزیزان در ذیل و به وسیلۀ آدرس این وب سایت های مفید، قرارداده ایم تا مقالات ISI مورد نظرتان را به راحتی دانلود نمایید.

* لطفاً در صورتی که وب سایت های مشابه یا روش های مشابهی برای دانلود از دیتابیس های معتبر مقالات یافتید، در قسمت «دیدگاه ها» با ما و سایر دوستان گرانقدر در میان بگذارید.

لینک سایتهای مفید جهت دانلود مقالات ISI :

​۱) ​www.freepapers.ir

​۲) ​elearnica.ir

​۳) ​www.paperdl.com

​۴) ​www.libdl.ir

​۵) ​www.goarticle.ir

۶) freepaper.us

با تشکر از آقای امیری

تگ ها: ,

تعداد دیدگاه ها: 5

  1. برا این موضوع ۶ تا پیشینه میخوام (ارزیابی و پیش بینی عملکرد تامین کنندگان با استفاده از مدل DEA فازی ) ۳ تا خارجی ۳ تا ایرانی برا درس روش تحقیق نمیتونم پیدا کنم خیلی فوریه کمکم کنید

    پاسخ
  2. سلام
    در این انجمن هم میتوانید مقالات ژورنال رایگان دریافت کنید
    با این تفاوت که سایت های معرفی شده محدودیت دانلود دارند اما در این سایت به همه پایگاه های ژورنال دسترسی وجود دارد و قابل دانلود از طریق درخواست میباشد

    پاسخ

پاسخ خود را بگذارید

ایمیل شما به هیچ عنوان در جایی نمایش یا منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما همراه مصمم سپاسگزاریم.