تحصیل قبول شدگان نیم سال دوم در نیم سال اول کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

موضوعات: اخبار آموزشی

 علوی فاضل رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که در ذیل کارنامه آنها عبارت « ثبت نام و شروع تحصیل در نیمسال دوم » درج شده است، با ظرفیت سازی انجام شده این امکان برای آنها بوجود آمد که بتوانند در نیمسال اول مهرماه مشغول به تحصیل شوند.
علوی فاضل در ادامه افزود: ‌ با توجه به اینکه همواره هدف ما جلب رضایت داوطلبان است و نظر به اینکه مراجعات و درخواستهای زیادی از سوی پذیرفته شدگان مبنی بر امکان ادامه تحصیل در نیمسال اول وجود داشت، تلاشهای بسیاری برای ظرفیت سازی بدین منظور صورت گرفت و این دسته از پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به واحدهای محل پذیرش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه کلاسهای پذیرفته شدگان جدید در حال تشکیل است توصیه می شود که این دسته از داوطلبان جهت آغاز به تحصیل در نیمسال اول هرچه سریعتر به واحدهای محل پذیرش مراجعه کنند.

1 دیدگاه

  1. سلام مهندس گوهرشناسان/خیلی به راهنماییتون نیاز دارم

    می خواستم لطفا خیلی واضح نظرتون رو در مورد مهندسی مالی بفرمایید.نسبت به صنایع و سیستم از نظر بازار کار و همچنین شرکت در آزمون دکتری چطوره؟چون دکتری نداره تو ایران میشه مجدد دکتری صنایع و یا سیستم گرفت باهاش؟در موردش اطلاعات کم و بعضا متناقضه…

    پاسخ

پاسخ خود را بگذارید

ایمیل شما به هیچ عنوان در جایی نمایش یا منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما همراه مصمم سپاسگزاریم.