فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از فردا منتشر می شود.

موضوعات: اخبار آموزشی

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید میرزاده در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه یکی از اهداف این دانشگاه، آسان سازی تحصیلات عالی در کشور و هموار کردن راه ورود جوانان به دانشگاه است، گفت: با وجود تورم ۴۰ درصدی در کشور و عدم پرداخت سهم دانشگاه آزاد اسلامی از محل هدفمندی یارانه ها و گرانی روز افزون مواد اولیه و اقلام مصرفی و نیز بالارفتن حقوق و دستمزد اعضای هیات علمی و کارکنان، شهریه دانشجویان افزایش چندانی نداشته و این اقدام موجب ضرر و زیان واحدهای دانشگاه آزاد شده است.
وی افزود: به طوری که سوبسید ما به التفاوت قیمت تمام شده غذا و هزینه های خوابگاه دانشجویی تقریبا معادل شهریه ای است که دانشجویان دانشگاه آزاد می پردازند.
در این جلسه مقرر شد، معاونت آموزشی نسبت به انتشار فراخوان جذب اعضای هیات علمی در ۲۵ دی ماه سال جاری اقدام کند و در نظر است حدود ۲۵۰۰ عضو هیات علمی در این فراخوان جذب دانشگاه شوند.
از دیگر مواردی که در این جلسه توسط میرزاده مطرح شد، تهیه طرح اجرای پنج طرح بزرگ عمرانی طی چهار سال آینده در تهران از جمله ساخت مجموعه بزرگ ورزشی دانشگاه و تجمیع ساختمان های واحدهای دانشگاهی تهران مرکز، تهران جنوب، تهران شمال و ساخت سایت سازمان مرکزی دانشگاه بود که طرح های آن توسط معاونت عمرانی دانشگاه در دست تهیه و بزودی تقدیم هیات امناء مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خواهد شد.

تعداد دیدگاه ها: 2

 1. یک کاری کنیدهربارکه میایم توسایتتون یه چیزیادبگیریم مثلا روزی یه مبحث درسی رو شرح بدین مخصوصادرزمینه آمار،یامثلاواسه من که کامپیوتربودم وهیچی از تحقیق در عملیات نمیدونم هریه مبحثی روشن توضیح بدین روشنا،نه مثله این کتاب مبهم زاهدی سرشت ،خداواسش خوب بخوادباکتابش چقدرم تعریفشومیکنن.
  مائده

  پاسخ
  • ﻋﻠﯽ ﮔﻮﻫﺮﺷﻨﺎﺳﺎﻥ[مدیرسایت]

   باسلام بشما دوست گرانمایه
   حتما درخواست شما در طیماه های اخیر مد نظر قرار می گیرد
   باتوجه به این مطلب که شما رشته کامپیوتر بوده اید درس تحقیق در عملیات باتوجه به بیس ریاضی که نیاز دارد برایتان مشکل است تقریبا همه ی کتابهای تحقیق در عملیات به همین سبک و سیاق است و نباید زحمات استاد ارجمند زاهدی سرشت را زیر سوال برد و باید از ایشان بخاطر زحماتشان قدردانی نمود بنده پیشنهاد می کنم شما از کتاب دکتر مهرگان شروع به مطالعه این درس بنمایید

   پاسخ

پاسخ خود را بگذارید

ایمیل شما به هیچ عنوان در جایی نمایش یا منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما همراه مصمم سپاسگزاریم.