تعطیلی دانشگاه آزاد ، در روزهای پنجشنبه‌

موضوعات: اخبار آموزشی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در اولین نشست کمیته مشاوران دانشگاه آزاد اسلامی (شاخه کارمندان) که از صبح امروز با حضور ۱۵۰۰ کارمند این دانشگاه آغاز شده است، از این کارمندان درخصوص تعطیلی پنجشنبه‌ها و لحاظ شدن ساعت کاری این دانشگاه طبق ساعت کاری دانشگاه‌های دولتی نظرخواهی شد که این امر به رای گذاشته شد و کارمندان دانشگاه آزاد با رای قاطع از این پیشنهاد استقبال کردند و مقرر شد این مصوبه از ابتدای مهر ماه سال جاری در این دانشگاه اجرا شود.

براساس این مصوبه پنجشنبه‌ها تعطیل و ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی طبق دانشگاه‌های دولتی خواهد بود.

این برای اولین بار پس از ۳۰ سال است که کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت داده می‌شوند.

فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنانی در این نشست اعلام کرد که دیگر دوران فرمانبری و فرمانبرداری در این دانشگاه به اتمام رسیده و باید کارها را با مشورت انجام دهیم.

این نشست همچنان ادامه دارد و فرهاد دانشجو در خصوص ادامه تحصیل کارمندان از حاظران نظرخواهی کرد که این امر نیز به تصویب کمیته مشاوران شاخه کارمندان رسید.

دراین جلسه همچنین با رای کمیته مشاوران دانشگاه آزاد اسلامی (شاخه کارمندان) بخش نامه قبلی این دانشگاه مبنی بر عدم ادامه تحصیل کارمندان لغو شد.

منبع

تگ ها: ,,,

تعداد دیدگاه ها: 4

 1. من شاغل هستم و نمیتوانم روزی غیر از پنج شنبه به کارهام برسم اون کسی که این تصمیم را گرفته یا از وضع مملکت خبر نداشت یا اصلا از وضع و سن و سال دانشجویای ارشد خبر نداشته که اگه کار نکنن نمیتونند از پس مخارج بربیان و دو سال دیگه هم سنشون میره بالا و کسی دیگه استخدامش.ن نمیکنه

  پاسخ
 2. یک دانشجوی در فکر

  آخه این چه وضعیشه
  نمیگند با این پولا که از دانشجو ارشد میگرند لا اقل یک حق انتخاب به دانشجو بدهند..دانشجو باید برود سر کار تا بتواند مخارجش را بدست آورد .حال وقتی پنجشنبه تعطیل باشد ایا اکثر کارخانجات ها موافقت میکنند که سه شنبه وچهارشنبه مرخصی بدهند تا به سر کلاس برویم.والا نمیدهند.من با هزارتا التماس توانستم فقط چند ساعت چهارشنبه را مرخصی بگیرم.به نظر من فقط باید برای دوره کارشناسی این روز را تعطیل میکردند.نکته جالب توجه اینست که اکثر دانشگاهها زیر بار این قانون نرفته اند و کماکان مانند سابق عمل میکنند نمونه اش هم آزاد مجلسی میباشد.از ما که در حال گذشت است امیدوارم برای دوره های بعدی این قانون لغو شود.با تشکر

  پاسخ
 3. Pingback: انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه آزاد نجف آباد » Blog Archive » برنامه ترمی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نجف آباد

  • نماينده بچه ها

   آدم هاي … . هرچي دلتون ميخواد تصميم مي گيريد بعدش هم نظر دانشجو ها چي شد . اصلا ميخوايد كل هفته براتون تععطيل بشه . پول دانشجو باشه تصميم از يه سري آدم … .
   ——
   به دلیل الفاض نامرتبط در این دیدگاه ، مدیر سایت قسمتی از این دیدگاه را ویرایش نمود.

   پاسخ

پاسخ خود را بگذارید

ایمیل شما به هیچ عنوان در جایی نمایش یا منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما همراه مصمم سپاسگزاریم.