جواب تشریحی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۱ «کلیه گرایش ها»

موضوعات: آخرین مطالب,داوطلبان کارشناسی ارشد,سؤالات‌ کنکور ارشد

(به روز رسانی شد-۸ خرداد سال ۹۲)جواب تشریحی سؤالات کنترل کیفیت آماری در قالب فایل جدیدی(قسمت۳) ، به روزرسانی شد که توسط  مهندس علی گوهرشناسان این فایل تهیه گردیده است .

(به روز رسانی شد-۲۲ خرداد سال ۹۱)جواب تشریحی سؤالات کنترل موجودی و کنترل پروژه در قالب فایل جدیدی(قسمت۲) ، به روزرسانی شد که توسط  مهندس علی گوهرشناسان این فایل تهیه گردیده است .

(به روز رسانی شد-۱۶ خرداد سال ۹۱)جواب تشریحی سؤالات اقتصاد مهندسی در فایل مربوطه ، به روزرسانی شد و جا دارد از استاد گرانقدر جناب آقای مهندس عباس زاده «مدرس درس اقتصاد مهندسی» که این فایل را به روز رسانی نموده و در اختیار ما قرار دادند؛ کمال سپاسگزاری را داشته باشیم.

این مجموعه شامل پاسخ تشریحی سؤالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی صنایع و مدیریت مالی و مدیریت سیستم و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
(به روز رسانی شده در ۱۶ خرداد۹۱):
لازم به ذکر است در حال حاضر در این مجموعه و برای رشتۀ مهندسی صنایع گرایش مهندسی صنایع و مدیریت مالی : جواب سؤالات درس آمار و طرح ریزی واحدهای صنعتی و اقتصاد مهندسی و کنترل موجودی و کنترل پروژه و کنترل کیفیت آماری (پاسخ کلیدی سؤالات زبان در زیر همین پست و در بخش نظرات) آمده است.

(به روز رسانی شده در ۲۲ خرداد۹۱):
پاسخ تشریحی سؤالات کنترل موجودی و کنترل پروژه توسط مهندس علی گوهرشناسان ، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در اختیار وبسایت انجمن قرار گرفته است ، که جادارد از ایشان به خاطر لطف و همتشان تشکر ویژه ای داشته باشیم.[ برای پیگیری بحثهای مطرح شده در مورد این مجموعه ، به بخش نظرات رفته یا اینجا(+) کلیک کنید ]

(به روز رسانی شده درخرداد سال ۹۲):

جواب تشریحی سؤالات کنترل کیفیت آماری در قالب فایل جدیدی(قسمت۳) ، که توسط  مهندس علی گوهرشناسان این فایل تهیه گردیده است.

در این مجموعه و برای گرایش مدیریت سیستم و بهره وری : جواب سؤالات درس آمار(پاسخ کلیدی سؤالات زبان در زیر همین پست و در بخش نظرات) آمده است.

تگ ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

تعداد دیدگاه ها: 55

 1. با عرض سلام و ادب.
  بأ سپاس فراوان از تمامی زحماتی که برای به روز بودن این سایت می کشید
  و برای زحمتی که برای بنده کشیدید.

  پاسخ
 2. ضمن سپاس گذاری از زحمات شما.
  منظورم مقالات صنایع در دانشگاه خواجه نصیر در سال ۹۱ بود.
  اگر حجم این سی دی زیاد هستش،بنده میتونم هر
  جایی اصفهان یا نجف آباد با شما هماهنگ باشم.

  پاسخ
 3. باسلام خدمت دو دوست محترم،آقای نامجو و آقای گوهر شناسان.
  بنده نیاز مبرم به سی دی کنفرانس های دانشگاه خواجه نصیر دارم ولی دانشگاه رفتم از بچه های انجمن کسی رو ندیدم.توی سایت هم جایی لینکی دراین مورد پیدا نکردم.
  اگه میشه منو راهنمایی کنید.
  باسپاس فراوان

  پاسخ
  • ﻋﻠﯽ ﮔﻮﻫﺮﺷﻨﺎﺳﺎﻥ[مدیرسایت]

   باسلام و عرض ادب فراوان خدمت شما دوست گرامی
   منظورتون از سی دی این کنفرانس مجموعه مقالات کنفرانس صنایع در سال ۹۱ در خواجه نصیرالدین طوسی است؟
   به امید دیدار مجددتان در این وبسایت علمی

   پاسخ
 4. merc kheili khub bud,mishe javab baghie ro ham age hast lotf konid bedin?chon man kilidesho daram ama ehsas mikonam dorost nist,,khahesham begid az koja baghie ro mishe bebinam farda emtehane manam faghat hamin ye azmono javabesh nadaram,

  پاسخ

پاسخ خود را بگذارید

ایمیل شما به هیچ عنوان در جایی نمایش یا منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما همراه مصمم سپاسگزاریم.