تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا چهارشنبه

موضوعات: اخبار آموزشی

دانشگاه آزاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ این دانشگاه تا چهارشنبه هفته جاری خبر داد. عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام خبر تمدید کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه تاکید کرد که تاکنون ظرفیت پذیرش در این دوره قطعی نشده است.
داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب فرصت داشتند که با مراجعه به سامانه ثبت نامی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org در کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ این دانشگاه نام نویسی کنند که این مهلت تمدید شد.
کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای ۲۱ تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال آینده برگزار و نتایج نهایی آن در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد شد.
پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکان پذیر است و در صورتی که گرایش داوطلب در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته وجود نداشته باشد یکی از گرایشهای رشته مورد نظر توسط وی انتخاب شده و در فرم ثبت نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون درج می شود.
نوع پذیرش در این کنکور در مقایسه با سالهای گذشته تغییری نکرده و ۲ هزار و ۱۴۵ رشته محل در این دوره از پذیرش در نظر گرفته شده که افزایش ۲۹ درصدی را نشان می دهد.
منبع

تعداد دیدگاه ها: 4

  1. با عرض سلام من در مقطع کارشناس ارشذ زبان قبول شدم ولی اطلاعات کافی از مهلت ثبت نام و مقدار هزینه های آن ندارم میشه جوابم را هرچی زودتر بدید ممنون میشم…

    پاسخ
  2. با سلام
    میخواستم بدونم تاریخ دقیق ارشد ازاد صنایع چه تاریخی هست چون من شهرستانم و مسیرمم طوریه که حتما باید با قطار بیام به همین خاطر میخاستم بلیط بگیرم اما نمیدونم ۲۱ ۲۲ ۲۳ کدوم یکیه

    ممنون

    پاسخ

پاسخ خود را بگذارید

ایمیل شما به هیچ عنوان در جایی نمایش یا منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما همراه مصمم سپاسگزاریم.